Jacob Grooten toegelaten tot opleiding UEFA A / Trainer-Coach I

Hoofdtrainer Jacob Grooten is toegelaten tot de opleiding UEFA A / Trainer-Coach I. Tijdens het seizoen 2020/2021 zal hij hier aan deelnemen.

Het diploma UEFA A is nodig om als hoofdtrainer actief te zijn in de 1e klasse, het niveau waarop SV Dalfsen dit seizoen acteert. Dit seizoen maakt Jacob gebruik van de dispensatieregeling, waardoor hij gewoon op de bank mag zitten bij Dalfsen 1.

Onlangs werden SV Dalfsen en Jacob het eens over een nieuw contract, dat beide partijen tot medio 2023 aan elkaar verbindt. Dit was wel onder voorwaarde dat Jacob zou worden toegelaten tot de opleiding UEFA A. Deze week kwam het bericht dat hij inderdaad mag deelnemen, waarmee de contractverlenging definitief wordt.

Volg SV Dalfsen op social media: