Organisatie

Bestuur
Het algemeen bestuur bestaat uit zeven personen. Het dagelijks bestuur wordt gevormd door de voorzitter, penningmeester en secretaris.

Voorzitter
‘Vacant’, voorzitter@svdalfsen.nl
(a.i. voorzitter: Dirk Mosterman)

Secretaris
Gerriët Schutte
secretaris@svdalfsen.nl

Penningmeester
Marc Kool
penningmeester@svdalfsen.nl

Voetbalzaken
Wim van der Vegt
tcsenioren@svdalfsen.nl

Onderhoud & Beheer
Martijn Huizing
beheerenonderhoud@svdalfsen.nl

Algemene zaken
Anne Feijen
algemenezaken@svdalfsen.nl

PR en communicatie
Steve Oosterkamp
pr@svdalfsen.nl


Ledenadministratie
Gert Halfman
ledenadministratie@svdalfsen.nl

Sponsorcommissie
Dirk Mosterman/Frank Schurer
sponsoring@svdalfsen.nl

Activiteitencommissie
Ellen Rietman/Monique van der Vegt
activiteitencommissie@svdalfsen.nl

Gastheer
Nico Boerdijk

Zaalvoetbal
Gerriët Schutte
zaalvoetbal@svdalfsen.nl

Babbeltje
Thijs Mosterman
babbeltje@svdalfsen.nl

Website
Wilco Rietman
webmaster@svdalfsen.nl

Vrienden van SV Dalfsen
Robert Haarman
vriendenvan@svdalfsen.nl

Lief en leed
Jos Ramaker
josramaker@tiscali.nl


Kantinecommissie
Berné Lenferink
kantine@svdalfsen.nl

Penningmeester kantine
Jeroen Reimert
penningmeesterkantine@svdalfsen.nl

Inkoop kantine
Koen Sloot
inkoopkantine@svdalfsen.nl

Rooster kantine
Jos Meulhof
roosterkantine@svdalfsen.nl


Wedstrijdsecretaris senioren
Harrie Koerhuis, 0615377877
secretariaat-senioren@svdalfsen.nl

Scheidsrechterszaken senioren
Jan Bredewold
scheidsrechtersenioren@svdalfsen.nl


Coördinator senioren | selectie
VACATURE (Waarnemend: Wim van der Vegt)
tcsenioren@svdalfsen.nl

Coördinator senioren | lagere elftallen
Nico Noordman
senioren@svdalfsen.nl


Algemeen mailadres:
info@svdalfsen.nl

Voor de functionarissen binnen de jeugdafdeling, raadpleeg www.fcdalfsen.nl