Achterste rij v.l.n.r.: Chiel Schilder, Jurjen Eijkelkamp, Stefan Jansen of Lorkeers, Nick Dommerholt, Bjorn de Graaff, Mark Knol, Ole Woltmeijer, Niek van Ringen, Daan van der Vegt en Joren Rietman.
Middelste rij v.l.n.r.: Luc van der Vegt, Sem Nijhoff, Daniel Klomp, Sem Eijkelkamp, Dinand Rosink (keeperstrainer), Marcel Smid (trainer/coach), Henk Harmens (assistent-trainer), Ron Veenhuis (teammanager), Peter Dam (verzorger) en Romke Brasjen.
Voorste rij v.l.n.r.: Jopp de Vries, Dann Kottink, Yoren Dam, Rens Brekveld, Sam van den Anker, Kariem Own, Jelle van Ringen en Stan Bouwhuis.
Op de foto ontbreken: Iwan Haarman, Mark Tuinman en Jetze Zweerts
Dag | Datum | Tijd | Thuis | Uit | Type | Uitslag | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zondag | 06-08 | 10.00 | 1e training | ||||
Zaterdag | 19-08 | 15.00 | Dalfsen 1 | – | De Weide 1 | Oefen | 2-2 |
Dinsdag | 22-08 | 20.00 | Olde Veste’54 1 | – | Dalfsen 1 | Oefen | 11-0 |
Zaterdag | 26-08 | 14.30 | DESZ 1 | – | Dalfsen 1 | Oefen | 1-5 |
Dinsdag | 29-08 | 20.00 | Dalfsen 1 | – | EMMS | Oefen | 3-2 |
Zaterdag | 02-09 | 17.00 | Dalfsen 1 | – | Hatto Heim 1 | Beker | 3-0 |
Zondag | 10-09 | 14.00 | WSV 1 | – | Dalfsen 1 | Beker | 2-0 |
Zaterdag | 16-09 | 17.00 | Heerde 1 | – | Dalfsen 1 | Beker | 3-3 |
Zondag | 24-09 | 14.00 | Dalfsen 1 | – | RKZVC 1 | Competitie | 1-1 |
Zondag | 01-10 | 14.00 | Stevo 1 | – | Dalfsen 1 | Competitie | 2-1 |
Zaterdag | 07-10 | 14.30 | Dalfsen 1 | – | SVZW 1 | Competitie | 0-6 |
Zaterdag | 14-10 | 14.30 | DOS’37 1 | – | Dalfsen 1 | Competitie | 3-0 |
Dinsdag | 17-10 | 20.15 | Diepenveen 1 | – | Dalfsen 1 | Beker | 3-2 |
Zondag | 05-11 | 14.00 | FC Winterswijk 1 | – | Dalfsen 1 | Competitie | 5-0 |
Zondag | 12-11 | 14.00 | NEO 1 | – | Dalfsen 1 | Competitie | 2-2 |
Zondag | 19-11 | 14.00 | Dalfsen 1 | – | Grol 1 | Competitie | 2-5 |
Zaterdag | 25-11 | 14.30 | WHC 1 | – | Dalfsen 1 | Competitie | 3-0 |
Zaterdag | 09-12 | 14.30 | Hulzense Boys 1 | – | Dalfsen 1 | Competitie | 7-2 |
Zaterdag | 16-12 | 14.30 | Dalfsen 1 | – | DZC’68 1 | Competitie | 0-2 |
Dinsdag | 09-01 | 20.15 | Dalfsen 1 | – | DVC Dedemsvaart 1 | Oefen | 2-2 |
Vrijdag | 12-01 | 12.30 | Dalfsen 1 | – | Sliedrecht 1 | Oefen (Spa.) | 0-1 |
Zaterdag | 20-01 | 14.45 | Sparta E. 1 | – | Dalfsen 1 | Competitie | 4-1 |
Zondag | 28-01 | 14.00 | Dalfsen 1 | – | Achilles ’12 1 | Competitie | 1-3 |
Zondag | 04-02 | 14.00 | RKZVC 1 | – | Dalfsen 1 | Competitie | 5-0 |
Zondag | 25-02 | 14.00 | Dalfsen 1 | – | Stevo 1 | Competitie | 0-2 |
Zaterdag | 02-03 | 14.45 | SVZW 1 | – | Dalfsen 1 | Competitie | 5-2 |
Zaterdag | 09-03 | 14.30 | Dalfsen 1 | – | DOS’37 1 | Competitie | 0-2 |
Zondag | 24-03 | 14.00 | Dalfsen 1 | – | FC Winterswijk 1 | Competitie | 0-0 |
Zondag | 07-04 | 14.00 | Dalfsen 1 | – | NEO 1 | Competitie | |
Zondag | 14-04 | 14.00 | Grol 1 | – | Dalfsen 1 | Competitie | |
Zaterdag | 20-04 | 14.30 | Dalfsen 1 | – | WHC 1 | Competitie | |
Zaterdag | 04-05 | 15.00 | DZC’68 1 | – | Dalfsen 1 | Competitie | |
Zaterdag | 11-05 | 14.30 | Dalfsen 1 | – | Hulzense Boys 1 | Competitie | |
Zaterdag | 18-05 | 18.00 | Achilles’12 1 | – | Dalfsen 1 | Competitie | |
Zaterdag | 25-05 | 18.00 | Dalfsen 1 | – | Sparta E. 1 | Competitie |