John Nijhoff blijft aan als trainer van Dalfsen 2

Het tweede elftal van SV Dalfsen staat ook tijdens het seizoen 2020/2021 onder leiding van John Nijhoff. Het bestuur en de trainer zijn het eens geworden over een nieuw contract.

Het wordt voor John zijn tweede seizoen op Sportpark Gerner. Het eerste jaar verloopt tot dusver naar grote tevredenheid van beide partijen. Er staat weer een volwaardig tweede selectie-elftal, met veel jong talent, dat bovenin meedraait in de competitie.

Bestuurslid Wim van der Vegt: “We zijn zeer tevreden over John als trainer van het tweede selectie-elftal en de inzet van de groep spelers tot nu toe. De complimenten naar zowel trainer als de spelers zijn zeer op zijn plaats. Dit maakt dat SV Dalfsen zeer trots kan zijn op dit nieuwe tweede selectie-elftal. We zijn heel blij dat we mogen aankondigen dat John ook volgend seizoen als trainer aan het tweede verbonden blijft.”

Volg SV Dalfsen op social media: