Dalfsen 1

Achterste rij v.l.n.r.: Sanne Jonkman (verzorgster), Jelmer van Leussen, Niek van Ringen, Alexander Habers, Koen Sloot, Sjoerd Klarenbeek, Jeroen Kamphuis, Daan van der Vegt, Mirjan Haarman (verzorgster).

Middelste rij v.l.n.r.: Gijs Wiltvank, Stefan Jansen of Lorkeers, Florian Braam, Wim Kamphuis (hersteltrainer), Ard Busscher (leider), Jacob Grooten (hoofdtrainer), Dinand Rosink (keeperstrainer), Sam van den Anker, Ole Woltmeijer.

Voorste rij v.l.n.r.: Fernandez Pruik, Joren Rietman, Nick Dommerholt, Erik Koedijk, Mark Knol, Bjorn de Graaff, Frank Schurer, Bas Pietersma, Luc van der Vegt, Remco Hultink.

Dag Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
Zondag 18-08 12.00 Voorwaarts T. 1 Dalfsen 1 Oefen 7-3
Zondag 25-08 12.00 Terschelling 1 Dalfsen 1 Oefen 1-14
Dinsdag 27-08 20.00 De Weide 1 Dalfsen 1 Oefen 2-1
Zaterdag 31-08 14.30 KHC 1 Dalfsen 1 Beker 3-0
Zaterdag 07-09 15.00 Dalfsen 1 Be Quick’28 1 Beker 2-4
Woensdag 11-09 20.00 HHC 2 Dalfsen 1 Oefen 0-4
Zondag 15-09 14.00 Dalfsen 1 Dedemsvaart 1 Beker 11-3
Zondag 22-09 14.00 VKW 1 Dalfsen 1 Competitie 3-0
Zondag 29-09 14.00 Dalfsen 1 VV Heerenveen 1 Competitie 1-1
Zondag 06-10 14.00 Roden 1 Dalfsen 1 Competitie 4-3
Zondag 13-10 14.00 Dalfsen 1 Hoogezand 1 Competitie 2-2
Zondag 20-10 14.00 WVV 1 Dalfsen 1 Competitie 2-3
Zondag 27-10 14.00 Noordster 1 Dalfsen 1 Competitie 3-1
Zondag 03-11 14.00 Dalfsen 1 SVBO 1 Competitie 5-1
Zondag 10-11 14.00 Dalfsen 1 Gomos 1 Competitie 2-0
Zondag 24-11 14.00 FVC 1 Dalfsen 1 Competitie 0-4
Zondag 01-12 14.00 Dalfsen 1 SC Stadspark 1 Competitie 1-2
Zondag 08-12 14.00 GRC Groningen 1 Dalfsen 1 Competitie 2-4
Zondag 15-12 14.00 Dalfsen 1 SWZ Boso Sneek 1 Competitie 1-1
Zondag 12-01 14.00 Dalfsen 1 Heino 1 Oefen 1-2
Woensdag 15-01 20.00 Dalfsen 1 HHC 2 Oefen 3-2
Zaterdag 18-01 14.00 WVF 1 Dalfsen 1 Oefen 4-0
Zondag 26-01 14.30 GAVC 1 Dalfsen 1 Competitie 0-1
Zondag 02-02 14.00 Dalfsen 1 VKW 1 Competitie 0-3
Zondag 16-02 14.00 Dalfsen 1 Roden 1 Competitie 3-3
Zondag 08-03 14.00 Dalfsen 1 Noordster 1 Competitie 5-1
Zondag 15-03 14.00 Gomos 1 Dalfsen 1 Competitie Afg.
Zondag 22-03 14.00 SWZ Boso Sneek 1 Dalfsen 1 Competitie Afg.
Zondag 29-03 14.00 Dalfsen 1 GAVC 1 Competitie Afg.
Zondag 05-04 14.00 VV Heerenveen 1 Dalfsen 1 Competitie Afg.
Zaterdag 11-04 19.30 Hoogezand 1 Dalfsen 1 Competitie Afg.
Zondag 19-04 14.00 Dalfsen 1 WVV 1 Competitie Afg.
Zondag 26-04 14.00 SVBO 1 Dalfsen 1 Competitie Afg.
Zondag 10-05 14.00 Dalfsen 1 GRC Groningen 1 Competitie Afg.
Zondag 17-05 14.30 SC Stadspark 1 Dalfsen 1 Competitie Afg.
Zondag 24-05 14.00 Dalfsen 1 FVC 1 Competitie Afg.

  

Volg SV Dalfsen op social media: