Dalfsen 1

Achterste rij v.l.n.r.: Niek van Ringen, Stefan Jansen of Lorkeers, Jeroen Kamphuis, Luc van der Vegt, Jetze Zweerts, Erik Koedijk, Nick Dommerholt en Sam van den Anker.

Middelste rij v.l.n.r.: Peter Dam (verzorger), Dinand Rosink (keeperstrainer), Niek van der Vegt (assistent-scheidsrechter), Mark Tuinman, Mark Knol, Bjorn de Graaff, Ron Veenhuis (leider), Hendri Meier (assistent-trainer) en Marcel Smid (trainer/coach).

Voorste rij v.l.n.r.: Rens Brekveld, Jelle van Ringen, Sem Eijkelkamp, Kariem Own, Romke Brasjen, Yoren Dam, Dann Kottink en Vince van den Anker.

Op de foto ontbreken Daan van der Vegt, Jesse Zwager en Bas Pietersma.
Dag Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
Zondag 07-08 10.00 1e training
Zaterdag 20-08 17.00 Dalfsen 1 ASC’62 1 Oefen 2-1
Woensdag 24-08 20.00 Hoogeveen 1 (zo) Dalfsen 1 Oefen 5-1
Zondag 28-08 13.00 Lemelerveld 1 Dalfsen 1 Oefen 1-3
Woensdag 31-08 20.00 Gramsbergen 1 Dalfsen 1 Oefen 6-4
Zaterdag 03-09 15.00 SVI 1 Dalfsen 1 Beker 4-0
Zaterdag 10-09 17.00 Dalfsen 1 ZAC 1 Beker 1-3
Zaterdag 17-09 14.30 Nieuwleusen 1 Dalfsen 1 Beker 4-0
Zondag 25-09 14.00 Gomos 1 Dalfsen 1 Competitie 2-1
Zondag 02-10 14.00 Dalfsen 1 NEO 1 Competitie 2-3
Zondag 09-10 14.00 Rolder Boys 1 Dalfsen 1 Competitie 4-2
Zondag 16-10 14.00 Dalfsen 1 Roden 1 Competitie 4-3
Zondag 30-10 14.00 Dalfsen 1 Jubbega 1 Competitie 0-1
Zondag 06-11 14.00 Emmen 1 Dalfsen 1 Competitie 0-1
Zondag 13-11 14.00 Dalfsen 1 GVAV-Rapiditas 1 Competitie 2-2
Zondag 27-11 14.00 Dalfsen 1 GRC Groningen 1 Competitie 3-0
Zondag 04-12 14.00 TVC’28 Dalfsen 1 Competitie 2-1
Zondag 11-12 14.00 Dalfsen 1 SVBO 1 Competitie 4-1
Dinsdag 10-01 20.00 DZOH 1 Dalfsen 1 Oefen 3-2
Vrijdag 13-01 14.30 Dalfsen 1 Westlandia 1 Oefen (Spanje) 0-4
Zondag 22-01 14.00 Dalfsen 1 WVV 1 Competitie 2-3
Zondag 29-01 14.30 Germanicus 1 Dalfsen 1 Competitie 7-2
Zondag 05-02 14.00 Dalfsen 1 Gomos 1 Competitie 5-2
Zondag 12-02 14.00 NEO 1 Dalfsen 1 Competitie 5-0
Dinsdag 21-02 20.00 ASC’62 1 Dalfsen 1 Oefen 0-2
Zaterdag 25-02 14.30 Mariënberg 1 Dalfsen 1 Oefen 1-2
Zondag 05-03 14.00 Dalfsen 1 Rolder Boys 1 Competitie 0-1
Zondag 12-03 14.00 Roden 1 Dalfsen 1 Competitie 4-0
Zondag 19-03 14.00 Jubbega 1 Dalfsen 1 Competitie 2-3
Zondag 26-03 14.00 Dalfsen 1 Emmen 1 Competitie 0-2
Zondag 02-04 14.00 GVAV-Rapiditas 1 Dalfsen 1 Competitie 2-1
Dinsdag 11-04 20.00 Nieuwleusen 1 Dalfsen 1 Oefen 2-0
Zondag 23-04 14.00 GRC 1 Dalfsen 1 Competitie 1-4
Zondag 30-04 14.00 Dalfsen 1 TVC’28 1 Competitie 2-2
Zondag 14-05 14.00 SVBO 1 Dalfsen 1 Competitie 2-0
Zondag 21-05 14.00 Dalfsen 1 Germanicus 1 Competitie 2-1
Maandag 29-05 14.00 WVV 1 Dalfsen 1 Competitie 0-2

Volg SV Dalfsen op social media: