Walking Football van start in Dalfsen

Je bent zo jong als je jezelf voelt en je bent nooit te oud om te leren, bijvoorbeeld om Walking Football te gaan spelen. Binnenkort gaat deze vorm van voetbal van start in Dalfsen!

Onlangs peilden SV Dalfsen en ASC’62 de behoefte aan Walking Football in Dalfsen. Dit resulteerde in een overleg met Wim van der Vegt (SV Dalfsen) en André Ekkelenkamp (ASC’62). Hier is besloten om een start te maken met Walking Football in Dalfsen. De aftrap hiervan is op donderdag 11 april om 10.30 uur.

Voetbal hoeft niet snel te gaan om mooi te zijn. Dat bewijst deze voetbalvorm waarbij in wandeltempo op een kwart veld gespeeld wordt. Walking Football houdt in dat er tijdens een partijtje niet wordt gerend. Er mogen geen slidings gemaakt worden en de bal mag niet boven heuphoogte komen.

Belangstellenden zijn van harte welkom op donderdag 11 april om 10.30 uur op Sportpark Gerner. Neem voor meer informatie contact op met Wim van der Vegt via tcsenioren@svdalfsen.nl.

Volg SV Dalfsen op social media: