ACSLaarman scoort met SV Dalfsen 5

Bij voetbal moet je scoren om te kunnen winnen, en bij ondernemen is het niet anders, we scoren om te kunnen winnen. Een doel plaatsen, een visie neerzetten, de uitvoering realiseren, een toekomst om naar toe te werken.

Wij, Elly en John, hebben dan ook stappen gezet met ons bedrijf ACSLaarman om een nieuw doel te kunnen realiseren die toekomst gericht is. Met Camper Dealer 2dehands b.v. zijn we een partnerschap aangegaan waardoor wij nu in staat zijn om een totaal concept van Allround Camper Service, Camperverkoop tot en met Camperverhuur aan te kunnen bieden.

Daarom is het ook zeer passend geweest om een sponsering aan te gaan met SV Dalfsen om het 5e elftal met de leiders in een geheel compleet outfit te steken waarbij ook zij weer toekomst gericht zijn om  te kunnen trainen en voetballen met als doel, scoren om te kunnen winnen.

Een ieder is natuurlijk altijd welkom om ons nieuwe bedrijfsconcept zelf te komen aanschouwen aan de Hessenweg 18, 7722 PK Dalfsen. 

Volg SV Dalfsen op social media: