Vergadering Werkgroepen Jeugd Voetbal Combinatie Dalfsen

Op en na de meedenkavond hebben we een groot aantal aanmeldingen ontvangen om te participeren in één van de werkgroepen. Wij zijn erg content met de grote betrokkenheid. We denken met deze aanmeldingen een goede invulling te kunnen geven aan de werkgroepen, waarin beide moederverenigingen voldoende vertegenwoordigd zijn. Alleen aan de werkgroep financieel  (kaders vaststellen eigen begroting jeugd, vullen begroting 2018 / 2019, afspraken mbt overschotten / tekorten) zouden we graag nog iemand toevoegen. Heb je interesse? Stuur dan even een e-mail naar alfred.beumer@hetnet.nl.

Woensdag 19 juli trappen we gezamenlijk af. Aanvang 19.30 uur. Locatie: kantine sv Dalfsen. Iedereen die zich opgegeven heeft voor de werkgroepen heeft hiervoor inmiddels via de mail een persoonlijke uitnodiging ontvangen. Mocht iemand onverhoopt geen uitnodiging hebben ontvangen neem dan contact op met alfred.beumer@hetnet.nl .

Stuurgroep JVC Dalfsen