Delegatie SC Hörstel bezocht SV Dalfsen – PEC Zwolle

Onder de circa 2.200 toeschouwers bij het oefenduel SV Dalfsen – PEC Zwolle bevond zich zaterdag ook een delegatie van SC Hörstel. Voorzitter Jürgen Lücke was aanwezig, evenals bestuursleden Christian Recker en Michael Kaminski.

De gasten uit Hörstel werden ontvangen door René Eijkelkamp, die in Duitsland nog grote bekendheid geniet als voormalig spits van Schalke 04. Op zaterdag 2 september, in het jubileumweekend van SV Dalfsen, komen de Duitsers opnieuw naar Sportpark Gerner. Die dag staat om 17.00 uur het jubileumduel tussen Dalfsen 1 en SC Hörstel op het programma.

SC Hörstel komt uit in de Kreisliga A, het negende niveau van de Duitse voetbalpiramide. In die competitie eindigde de ploeg afgelopen seizoen op de derde plaats. In het district waarin Hörstel actief is, district Tecklenbrug, kent de Duitse competitieopzet twaalf niveaus.

Lees hier het artikel op de website van SC Hörstel.

Volg SV Dalfsen op social media: