SV Dalfsen JO17-2 vermaakt zich prima op waterskibaan

Afgelopen zaterdag sloot SV Dalfsen JO17-2 het seizoen 2016-2017 op gepaste wijze af. Het hele team bracht een bezoek aan de waterskibaan in Zwolle. De meeste spelers hadden dit nog niet eerder gedaan en dat was te zien. De een na de ander crashte direct na de start en als het al lukte om in de benen te blijven dan werd de eerste bocht niet gehaald.

Gaandeweg lukte het toch een paar spelers om een aantal meters te maken en een enkele kwam zelfs rond. Hierna werd de BBQ aangestoken bij de familie Warmelink aan de Hoevendwarsweg. Tevens werden een aantal spelletjes gespeeld wat tot veel hilariteit leidde. Uiteindelijk werd het team Koen Rijss en Jarno Eijkelkamp uitgeroepen tot winnaars en dit leverde een mooi voetbalshawltje op. Al met al een geslaagd einde van een mooi seizoen.

Volg SV Dalfsen op social media: