Dalfsen O12 speelt voorwedstrijd tegen PEC Zwolle O10

Voorafgaand aan de wedstrijd Dalfsen – PEC Zwolle staat aanstaande zaterdag een voorwedstrijd op het programma. De O12-pupillen van SV Dalfsen nemen het op tegen PEC Zwolle O10. Deze voorwedstrijd begint om 14.30 uur en is gratis te bezoeken op Sportpark Gerner.

Het duel tussen Dalfsen O12 en PEC Zwolle O10 wordt gespeeld volgens de spelregels van de Twin Games. Dit is een relatief nieuwe wedstrijdvorm, die in de top van het pupillenvoetbal al wordt gespeeld in competitieverband. Zowel Dalfsen als PEC Zwolle leveren twee teams, die het in een 6×6-partij tegen elkaar opnemen. Er worden dus twee wedstrijden tegelijkertijd gespeeld. Lees hier meer informatie over de Twin Games.

De voorwedstrijd is onderdeel van een dag vol activiteiten. Om 12.30 uur begint al de clinic voor spelers JO15 en jonger. Klapstuk van de dag is natuurlijk de hoofdwedstrijd om 17.00 uur: SV Dalfsen – PEC Zwolle. Er zijn nog kaarten te verkrijgen (slechts €7,50) bij Primera Jansen aan de Prinsenstraat 5C in Dalfsen.

Volg SV Dalfsen op social media: