Sportpark Gerner gaat weer open

Sportpark Gerner wordt weer een open sportpark, zoals het dat voor de invoering van de coronamaatregelen altijd geweest is. Vanaf vrijdag 5 juni kan er overdag weer een balletje getrapt worden door wie dat wil.

Halverwege maart ging er voor onbepaalde tijd een streep door alle activiteiten bij SV Dalfsen. Trainingen en wedstrijden gingen niet door en het sportpark was volledig gesloten.

Gelukkig zijn de afgelopen weken de coronamaatregelen stapje voor stapje versoepeld. Eerst mocht de jeugd weer trainen en vervolgens ook de senioren, maar het waren alleen de reguliere gebruikers van het sportpark die de velden op mochten. Nu komt aan die beperking dus ook een einde.

De gemeente heeft aangekondigd de gesloten-bordjes te verwijderen. Vanaf vrijdag 5 juni zijn de velden dus weer geopend. Voor voetballers van 19 jaar of ouder geldt nog wel dat zij anderhalve meter afstand in acht moeten nemen. Het maximum aantal spelers dat mag deelnemen aan de training komt te vervallen.

Volg SV Dalfsen op social media: