QR-code niet verplicht voor buitensport, wel in kantine

Het plan om het coronatoegangsbewijs (QR-code) verplicht te stellen voor de amateursport, gaat niet door. Sporters en toeschouwers bij buitensporten krijgen, als zij buiten blijven, geen verplichte controle van het coronatoegangsbewijs.

Het betekent dat sporters en toeschouwers op Sportpark Gerner niet gecontroleerd hoeven te worden op de QR-code. Wel geldt voor het publiek het advies om anderhalve meter afstand aan te houden.

Gaan sporters of toeschouwers naar de kleedkamer, het toilet of de kantine, dan is een QR-code wel nodig. Dit geldt ook voor het terras bij de kantine. SV Dalfsen gaat steekproefsgewijs controleren op het coronatoegangsbewijs, maar bovenal doen we een beroep op een ieders gezond verstand: respecteer de geldende regels.

 

Volg SV Dalfsen op social media: