Nieuw leven voor roemruchte kantinekleedjes

Met de huidige verfraaiing van de kantine van SV Dalfsen dreigden de roemruchte kantinekleedjes stilzwijgend aan hun einde te komen. De jongens van Dalfsen 6 konden de geruite doeken echter nog goed gebruiken. De kleedjes kregen een tweede leven en zijn momenteel onderdeel van het interieur van een oldtimer.

De afgelopen weken klusten Marijn, Jurjan, Silian en Roan van Dalfsen 6 naar hartenlust aan hun voertuig. Daarmee doen ze komende week mee aan de Scotland Rally. Ze vertrekken donderdag naar het Franse Calais, om een dag later per boot de oversteek te maken naar Dover. Vervolgens leggen ze een prachtige route af naar de Fairy Pools op het Isle of Skye, in het noorden van Schotland.

Om tijdens hun avontuur toch een stukje Dalfsen bij zich te hebben, besloten ze de kantinekleedjes in het interieur van hun auto op te nemen. Met hun voertuig leggen ze de volgende route af:

Dag 1: Calais – Stonehenge (380 km)
Dag 2: Stonehenge – Snowdonia (382 km)
Dag 3: Snowdonia – Piel Island (354 km)
Dag 4: Piel Island – Loch Lomond (394 km)
Dag 5: Loch Lomond – Inverness (283 km)
Dag 6: Inverness – Isle of Skye (363 km)

Onderweg kunnen de jongens punten verdienen door challenges succesvol uit te voeren en alle checkpoints te vinden.

SV Dalfsen wenst Marijn, Jurjan, Silian en Roan veel plezier tijdens hun avontuur!

Volg SV Dalfsen op social media: