Let op: veld- en kleedkamerindeling op zondagen

Een nieuw seizoen staat op het punt van beginnen en het beloven weer drukke zondagen te worden op Sportpark Gerner. Teams worden verzocht om gebruik te maken van het veld en de kleedkamer waarop ze zijn ingedeeld. 

Aandachtspunten voor de teams:

– Kijk elke zondag op het wedstrijdprogramma in welke kleedkamers je terecht kunt en op welk veld;
– Doe na afloop de netten omhoog, neem de hoekvlaggen mee en maak de kleedkamers weer netjes schoon, ook die van de tegenstander.

Scheidsrechters kunnen gebruik maken van kleedkamers C en D, maar indien die te vol zijn, kunnen zij ook gebruik maken van kleedkamers 15 en 16. Het eerste elftal heeft dit seizoen weer regelmatig te maken met een arbitraal trio van de KNVB, voor hen zal kleedkamer A beschikbaar zijn. 

Volg SV Dalfsen op social media: