Hugo en Marco verrassende winnaar van SV Dalfsen Koppeldarttoernooi

De zevende editie van het SV Dalfsen Koppeldarttoernooi is zaterdag gewonnen door Hugo van Leussen en Marco Eikenaar. In de finale versloegen ze Robert Haarman en Erik Kampman.

De hele middag vlogen de pijlen de tripples en de dubbels in. Ruim dertig koppels deden een gooi naar de prijzen, waarbij vijfvoudig winnaars Arjan en Rudy nauwlettend in de gaten werden gehouden. Zij sneuvelden echter al snel na de poulefase, evenals de winnaars van vorig jaar, Jeroen en Gijs.

In de schaduw van de favorieten werkten de duo’s Hugo/Marco en Robert/Erik zich op naar de finale. De eindstrijd ging in een best-of-7-systeem. Oftewel, wie het eerst vier legs won, ging er met de beker vandoor. De bokaal ging uiteindelijk meer dan verdiend naar Hugo en Marco, die het toernooi daarmee voor de eerste keer wonnen.

SV Dalfsen bedankt de organisatie voor wederom een uitstekend verlopen darttoernooi!

Volg SV Dalfsen op social media: