Handbal- en voetbaljeugd gaat los op kinderdisco

Zaterdag 8 april was het dan eindelijk weer zo ver. De jaarlijkse disco van de E- en F-pupillen van SVD voetbal en handbal stond weer op de agenda. Met wederom een grote opkomst van 90 kinderen bleek het weer een schot in de roos.

Twee uren dansen, springen en spelletjes tussendoor vulden de avond. Voor de vierde keer op rij werden de spelletjes gewonnen door de meiden. Volgend jaar moet en gaat dat anders, jongens. Voor het eerst mochten wij DJ Jeroen van Gils samen met zijn collega verwelkomen. Deze professionele DJ’s wisten de sfeer er goed in te brengen. Het dak ging eraf.

Dank aan de vele vrijwilligers die deze avond mede tot een succes hebben gemaakt. Het goede nieuws is dat we ook volgend jaar weer deze avond op de agenda zetten. Om een goed beeld te krijgen kunnen jullie de foto’s bekijken.

Namens jeugdbestuur voetbal en handbal: Bedankt voor het leuke feestje!


Bekijk hier alle foto’s!


Volg SV Dalfsen op social media: