Enquête voor leden SV Dalfsen

Beste leden van SV Dalfsen,

Wij zijn Eric Habers en Sander van Hoorn, twee studenten van de Hanzehogeschool in Groningen. Wij doen een vierjarige HBO-opleiding Sportkunde en in het kader daarvan gaan wij een organisatieadvies geven aan Sportvereniging Dalfsen. Om een goed advies te kunnen geven hebben we jullie hulp nodig! Zouden jullie de enquête willen invullen die jullie ontvangen hebben via de mail? Het invullen duurt ongeveer tien minuten. Zo krijgen wij een goed beeld van wat er speelt binnen de club en kunnen wij uiteindelijk een goed advies geven waar de club ook echt wat aan heeft! We bedanken jullie alvast voor jullie medewerking. De link naar de enquête hebben jullie per mail ontvangen.

Met sportieve groeten,
Eric Habers en Sander van Hoorn

Volg SV Dalfsen op social media: