Doe mee aan de Dalfsen EK Pool!

Het EK staat voor de deur en daarom organiseren de voetbalverenigingen in Dalfsen een EK Pool. Leden, sponsoren en supporters van SV Dalfsen, ASC’62 en FC Dalfsen kunnen hier laten zien wie het meeste verstand heeft van het spelletje. Vul je voorspelling in en maak kans op mooie prijzen!

Je verdient punten door uitslagen goed te voorspellen. Daarnaast kun je bonuspunten verdienen met het voorspellen van standen en/of statistieken.

Voorspellingen van wedstrijden kunnen tot 1 minuut voor aanvang van de wedstrijd ingevoerd of gewijzigd worden. Het invoeren of aanpassen van de poule-eindstanden, topscorer en kampioen kan tot de start van het toernooi. Daarna kan dit niet meer gewijzigd worden.

De Dalfsen-subleague van de EK Pool is hier te vinden. Succes!

Volg SV Dalfsen op social media: