Jacob Grooten behaalt diploma UEFA A / Trainer-Coach I

Hoofdtrainer Jacob Grooten is deze week geslaagd voor de opleiding UEFA A / Trainer-Coach I. Hiermee mag hij aan de slag als hoofdtrainer op alle amateurniveaus en als assistent-trainer in het profvoetbal.

Tijdens zijn opleiding liep Jacob stage bij het eerste elftal van HHC Hardenberg. “Dat het seizoen zo snel werd afgebroken, is ook in dat opzicht enorm jammer. Ik had heel graag op dat niveau willen leren en dat is beperkt gebleven”, zei Jacob onlangs in een interview. Ondanks de coronabeperkingen is Jacob erin geslaagd de opleiding met succes af te ronden.

Sinds de zomer van 2016 is Jacob hoofdtrainer van SV Dalfsen. In zijn eerste drie seizoenen veroverde hij met de ploeg het kampioenschap, wat een opmars betekende van de vierde naar de eerste klasse. Jacob heeft bij ons nog een contract tot medio 2023.

Jacob, namens SV Dalfsen van harte gefeliciteerd met het behalen van het diploma UEFA A / Trainer-Coach I!

Volg SV Dalfsen op social media: