Dit zijn de oefenwedstrijden van Dalfsen 1 in de voorbereiding

Het eerste elftal begint op zondag 6 augustus met de voorbereiding op het seizoen 2023/2024. Vervolgens staan vier oefenwedstrijden en drie bekerduels op het programma, voordat op zaterdag 23 of zondag 24 september de competitie begint.

De eerste training onder leiding van hoofdtrainer Marcel Smid vindt plaats op zondag 6 augustus om 10.00 uur. Het eerste oefenduel is een week later, op zaterdagmiddag 19 augustus. Dan komt VV De Weide uit Hoogeveen op bezoek in Dalfsen.

Verderop in de voorbereiding staan nog oefenwedstrijden op het programma tegen Olde Veste’54, DESZ en EMMS. De eerste drie weekenden van september zijn de bekerwedstrijden en de competitie start op 23 of 24 september.

Check hier het volledige programma.

Volg SV Dalfsen op social media: