Danique Noordman opnieuw opgeroepen voor Oranje Onder 15

SV Dalfsen-speelster Danique Noordman is wederom opgeroepen voor het Nederlands elftal voor speelsters onder de 15 jaar. De jongste nationale jeugdploeg bij de meiden speelt twee oefenduels tegen de Verenigde Staten. Deze interlands worden op zondag 10 en dinsdag 12 juni gespeeld op het sportpark van sc Woerden.

Zondag 10 juni staat de eerste ontmoeting op het programma. Dat duel begint om 15.00 uur. Dinsdag 12 juni staan beide landen opnieuw tegenover elkaar. De aftrap van dat duel is om 17.30 uur. De toegang voor beide wedstrijden is gratis. De dubbele confrontatie met de VS maakt onderdeel uit van een vierdaagse activiteit voor speelsters onder 15 jaar.

Het is voor Danique de tweede keer dat ze zich mag melden bij de selectie. Op 18 april maakte ze haar debuut tijdens het vriendschappelijke duel met Duitsland. Het hele team van Dalfsen JO15-1 ging die dag mee naar Rijssen om haar aan te moedigen. Een verslag daarvan is hier terug te lezen.

Volg SV Dalfsen op social media: