G-voetbal van start in Dalfsen

FC Dalfsen biedt voetbalmogelijkheden voor alle kinderen in Dalfsen. De nieuwe jeugdafdeling van SV Dalfsen en ASC’62 krijgt komend seizoen ook een afdeling G-voetbal.

Het initiatief van René en Shyfra Eijkelkamp om iedere week ‘aan de slag te gaan’ met een groep kinderen die in de reguliere selecties niet mee kunnen komen, sluit prachtig aan de ambitie van FC Dalfsen. Vanaf september zal René iedere week met deze groep op het veld staan.

“Plezier maken en voetballen, dat is toch geweldig voor deze gasten. Het moet niet altijd om het presteren gaan”, aldus René. Jongens en meisjes die hier aan mee willen doen zijn welkom.

Om kennis te maken met dit onderdeel worden drie vrijblijvende introductiemiddagen gehouden op 13 juni, 27 juni en 11 juli. Vanaf 15.30 uur kunnen de kinderen (en ouders/begeleiders) zich melden op Sportpark Gerner.

Volg SV Dalfsen op social media: