Danique Noordman heeft eerste interlands voor Oranje Onder 19 te pakken

Danique Noordman heeft deze week haar eerste twee interlands voor Oranje Onder 19 gespeeld. Het team speelde twee oefenduels met Mexico Onder 20. In Oldenzaal werd zaterdag met 7-0 gewonnen en dinsdag met 2-1 verloren.

In 2018 mocht Danique al aantreden voor Oranje Onder 15 en daarna volgden ook interlands voor Onder 16 en Onder 17. Inmiddels heeft ze een basisplaats veroverd bij eredivisionist PEC Zwolle en met maar liefst vijf ploeggenoten mocht ze zich deze week melden bij Oranje Onder 19. Afgelopen zaterdag viel Danique, die van 2013 tot 2019 voor SV Dalfsen speelde, in de 67e minuut in. Dinsdagmiddag mocht ze in de basis beginnen.

Het tweeluik tegen Mexico gold als voorbereiding op de eerste kwalificatieronde voor het EK 2022 in Tsjechië. Onder 19 is ingedeeld in een groep met Schotland, Oostenrijk en Oekraïne. Het kwalificatietoernooi wordt van 20 tot en met 26 oktober in Nederland gespeeld. 


Foto’s: KNVB

Volg SV Dalfsen op social media: