SV Dalfsen uit bekertoernooi na oorwassing in Hengelo

Een overwinning was genoeg, een gelijkspel was voldoende en zelfs bij een kleine nederlaag had SV Dalfsen de knock-outfase van het bekertoernooi bereikt. Maar het werd een off-day. In Hengelo was tweedeklasser BWO zondagmiddag met 7-2 te sterk, waardoor SV Dalfsen op doelsaldo uit de beker vliegt.

Na de overwinning op VSCO’61 (3-0) en het gelijkspel tegen ASC’62 (1-1) zag het er allemaal rooskleurig uit. Toen Luc van der Vegt na drie minuten al de 0-1 maakte tegen BWO leek er al helemaal geen vuiltje meer aan de lucht. Maar de Hengeloërs dachten daar anders over en maakten de ene na de andere goal. De teller stopte pas bij zeven treffers en namens Dalfsen deed alleen Daan van der Vegt nog iets terug.

De knop moet snel om bij SV Dalfsen, want volgende week begint de competitie. Op Sportpark Gerner is SC Bemmel de tegenstander, het duel begint om 14.00 uur. 

Volg SV Dalfsen op social media: