Dalfsen 1 treft ASC’62 en streekgenoten in bekertoernooi

In de poulefase van de KNVB-Beker neemt Dalfsen 1 het onder andere op tegen buurman ASC’62. Daarnaast gaat de ploeg van trainer Jacob Grooten spelen tegen eersteklasser Heino en tweedeklasser Overwetering. De wedstrijden worden waarschijnlijk gespeeld in de weekenden van zondag 2, zondag 9 en zondag 16 september, het exacte speelschema volgt later.

Dalfsen 1 hoopt op net zo’n succesvol bekertoernooi als vorig seizoen. Destijds won de ploeg alle poulewedstrijden (tegen Vilsteren, Broekland en Mariënheem), alsook de knock-outrondes tegen De Zweef, IJVV en DKB. Pas na de winterstop strandde het avontuur, toen eersteklasser Alverna de strafschoppen iets beter nam.

De indeling van de competitie maakte de KNVB onlangs al bekend.

Volg SV Dalfsen op social media: