Vriendjes vriendinnetjes dag

Hallo lieve jongens en meisjes,

Op woensdag 20 april organiseert  SVDalfsen het evenement ‘vriendjes vriendinnetjes dag’. Tijdens dit evenement worden er allemaal leuke activiteiten en oefeningen gedaan die gericht zijn op voetbal. Het evenement is voor kinderen van 5 tot te met 7 jaar oud en wordt georganiseerd door Marijke Hoekman, de leidster van deze dag. Met een top team van 13 vrijwilligers gaan wij er een super leuke en leerzame dag van maken samen met onze jonge voetballers. deelname is gratis dus alle kinderen kunnen meedoen!

De dag ziet er als volgt uit:
We starten om 14:30 met een opening daarna beginnen we met de activiteiten. Tussendoor hebben we een pauze dan krijgen de kinderen wat lekkers en wat te drinken. Daarna gaan we weer verder met de activiteiten en om 17:30 is de vriendjes vriendinnetjes dag afgelopen.

Extra info:

  • Graag in sportkleding aanwezig zijn
  • 14:20 aanwezig zijn, beter te vroeg dan te laat
  • Als uw kind allergieën of andere bijzonderheden heeft graag vermelden.
  • EHBO is aanwezig
  • Er hoeft geen inschrijvingsgeld betaald te worden

Inschrijven voor deze fantastische dag dan kan via het formulier hieronder.
Wees op tijd en meldt uw kind ruim van te voren aan voor uiterlijk 17 april!

Wij van SVDalfsen hebben er super veel zin in en hopen jullie 20 april te zien!

Locatie:
Sportcomplex Gerner Veld B
Haersolteweg 8
7722 SE Dalfsen

Het is niet meer mogelijk je op te geven