Voorzittershamer SV Dalfsen na ruim vijftien jaar weer boven water

De originele voorzittershamer van SV Dalfsen is na meer dan vijftien jaar weer terecht. Het bestuur is het voorwerp zo rond de eeuwwisseling uit het oog verloren. Woensdag bracht een afgevaardigde van de kantinecommissie de hamer terug tijdens de bestuursvergadering.

Naar verluidt is het slaginstrument jaren geleden, tijdens of na een geslaagde derde helft, in de voetbaltas van een ploeggenoot gestopt. Vervolgens is het voorwerp gesignaleerd op verschillende locaties, waaronder het oude café van Jan de Jager en Zaal Dijk in Lemele. In laatstgenoemde etablissement zijn de hamer en het bijbehorende SVD-logo hoogstwaarschijnlijk van elkaar gescheiden.

Het bestuur van SV Dalfsen is verguld dat de vergaderingen voortaan weer officieel geopend en afgesloten kunnen worden. Wel zijn we benieuwd waar de hamer de afgelopen jaren allemaal is geweest. Heb jij informatie over de route die het voorwerp heeft afgelegd? Laat het weten via pr@svdalfsen.nl!

Volg SV Dalfsen op social media: