Voorlopige indeling 4e klasse H bekend

De KNVB heeft de voorlopige competitie-indelingen voor het seizoen 2016/2017 bekendgemaakt. Zoals verwacht is Dalfsen ingedeeld in de 4e klasse H.

Wat opvalt is dat USV en OVC’21 ontbreken in 4H. Beide teams zijn ingedeeld in een noordelijke competitie en dus verdwijnen voor Dalfsen een paar mooie (streek)derby’s. Daar staat tegenover dat het gepromoveerde Hoonhorst wel weer terugkeert op het programma. Verder zijn ook Be Quick Zuthpen, FC Ulu Spor en Wissel nieuw, zij speelden vorig seizoen nog in de 5e klasse. Activia kwam afgelopen jaar uit in 4G.

4e klasse H 2016/2017:
ABS
Activia
Be Quick Zutphen
Broekland
Dalfsen
DAVO
Diepenveen
De Gazelle
Haarle
Holten
Hoonhorst
Lettele
FC Ulu Spor
Wissel

De definitieve indeling en het speelschema maakt de KNVB later bekend.