Voorbeschouwing SV Dalfsen – VV Gomos

Aanstaande zondag speelt SV Dalfsen voor het eerst in haar bestaan tegen VV Gomos uit Norg. Het is voor de Drentse club gelijk de verste uitwedstrijd van het seizoen.

De ploeg van trainer Martin Drent presteert prima in de 1e klasse F en staat momenteel op een keurige 7e plaats. Vorige week werd er nog met 4-2 gewonnen van Noordster uit Oude Pekela, Dalfsen had hier duidelijk meer moeite mee en verloor met 3-1. Daarentegen verloor Gomos met ruime cijfers van SVBO (4-1) een ploeg waar SV Dalfsen weer veel minder moeite mee had (5-1 winst).

Kortom, het kan alle kanten op komende zondag en u bent van harte welkom om dit met ons mee te beleven. De wedstrijd begint om 14.00 uur.

De voorbeschouwing van VV Gomos is overigens ook het lezen waard.

Volg SV Dalfsen op social media: