Voetbalclinic op Sportpark Gerner in herfstvakantie

Een hele dag met andere voetballers werken aan je techniek, wie wil dat nu niet? Aanvallen, verdedigen en omschakelen; alles komt aan bod tijdens de voetbalclinic van ProjectSports op woensdag 19 oktober.

Alle spelers van de F-League, JO9, JO11 en JO13 die in de herfstvakantie graag een hele dag willen voetballen, kunnen zich nu opgeven voor de clinic. Tijdens deze dag kan je onder leiding van ProjectSports-trainers onder andere werken aan je techniek, deelnemen aan circuitvormen en nog veel meer. De lunch en pauze wordt volledig verzorgd door ProjectSports.

Aan de voetbalclinic zit een deelnemerslimiet. Schrijf je snel in, want vol=vol!

Programma:

09.30 uur Aankomst, inschrijven, en omkleden
10.00 uur Opening voetbalclinic + foto’s maken
10.15 uur Start ochtendprogramma voetbalclinic
11.15 uur Pauze
11.30 uur Hervatting ochtendprogramma voetbalclinic
12.30 uur Lunch
13.15 uur Start middagprogramma voetbalclinic
14.30 uur Pauze
14.45 uur Hervatting middagprogramma voetbalclinic
15.45 uur Afsluiting voetbalclinic
16.00 uur Huiswaarts

De kosten van deze unieke voetbalclinic van ProjectSports in de herfstvakantie bedragen €15,00. Dat is inclusief de lunch. Schrijf je hier in voor de clinic bij jou in de buurt!

Locatie Dalfsen
Sportpark Gerner
Haersolteweg 10
7222 SE Dalfsen
ClinicHerfstvakantie