Vijf op een rij voor D’Artists

Rudy de Graaf en Arjan Kouwen mogen zich weer een jaar lang de dartkoningen van Dalfsen noemen. Voor het vijfde jaar op rij wonnen D’Artists het SV Dalfsen Koppeldarttoernooi. Het was tevens de vijfde editie van het evenement, dus de heren hebben nog altijd een 100%-score.

De hele middag vlogen de pijlen de tripples en de dubbels in. Liefst 33 koppels verschenen aan de Okkie, waarvan de bekende namen uiteindelijk kwamen bovendrijven. Gemakkelijk ging het overigens niet voor De Graaf en Kouwen. In de kwartfinale hadden Gijs Wiltvank en Daan van der Vegt de heren op de knieën, maar een karrenvracht aan matchdarts belandde net aan de verkeerde kant van het ijzer.

Uiteindelijk denderden D’Artists ‘gewoon’ door naar de finale en daarin waren ze ‘gewoon’ de beste. Vincent Jansen of Lorkeers en Sander Bakhuis boden goed partij, maar moesten toch echt genoegen nemen met zilver. Volgend jaar een nieuwe kans om de hegemonie te doorbreken.

SV Dalfsen bedankt de organisatie voor wederom een uitstekend verlopen darttoernooi!

Volg SV Dalfsen op social media: