Vierde elftal klaar voor Olympische Spelen

Nu competitievoetbal al een tijdje niet mogelijk is, heeft SV Dalfsen 4 een uitstapje gemaakt naar een andere sport. De mannen hebben zich de fijne kneepjes van de curlingsport eigen gemaakt.

Afgelopen zaterdag vertrok de ploeg met een bus van sponsor South West Tours naar ijsbaan De Scheg in Deventer. Daar volgde eerst een uitleg van deze precisiesport. Al snel bleek het schuiven van de 19 kilogram zware granieten steen toch niet zo eenvoudig als het er op tv soms uitziet. Maar na de nodige oefeningen kon uiteindelijk worden afgesloten met een fanatieke eindpartij.

Ondanks de geslaagde middag hoopt SV Dalfsen 4 dat het voetbalseizoen snel weer volledig hervat kan worden. De ploeg staat in de competitie bovenaan met 18 punten uit 6 wedstrijden en is daarnaast nog actief in het bekertoernooi. Maar mocht de bondscoach van de Curling Bond nog nieuw talent zoeken…

Volg SV Dalfsen op social media: