Dalfsen 1 oefent in aanloop naar herstart competitie

Nu er weer gevoetbald mag worden in competitieverband, bereidt het eerste elftal zich voor op de herstart van de competitie. In de komende week staan er drie oefenduels op het programma.

Op woensdag 26 januari speelt de ploeg van trainer Jacob Grooten tegen SVI, uitkomend in de 1e klasse van het zaterdagvoetbal. Dit duel wordt gespeeld op Sportpark Gerner en begint om 20.00 uur. Zondag 30 januari komt tweedeklasser Overwetering op bezoek, aftrap van deze wedstrijd is om 12.00 uur. Dinsdag 2 februari staat een vriendschappelijk duel met DOS’37 op het programma. De aanvangstijd van dit oefenduel in Vriezenveen is 20.00 uur.

De herstart van de competitie vindt plaats op zondag 6 februari, als Rohda Raalte op bezoek komt. Publiek is weer van harte welkom op Sportpark Gerner, ook bij de oefenduels, op vertoon van een geldig coronatoegangsbewijs. Check het actuele programma van het eerste elftal altijd op deze pagina.

Volg SV Dalfsen op social media: