Veteranen nemen afscheid van leiders en enkele spelers

Afgelopen maandag namen de veteranen afscheid van een drietal leiders en enkele spelers. Eerst was er ’s morgens nog een wedstrijd te spelen tegen de kampioenen van Rohda Raalte, maar daar wisten de rood-gelen wel raad mee: 3-1 winst!

Aansluitend zochten de mannen de gezelligheid op in de kantine, waar de seizoensafsluiting plaatsvond. Uiteraard werd de veteranentafel geclaimd en nadat iedereen aanwezig was volgde het afscheid van de drie leiders van het team. Jan Keies, Nico Noordman en Alfred Beumer werden bedankt voor hun jarenlange dienst en ontvingen van de nieuwe leiders een gegrafeerd bord en een lekkere bon van De Fabriek. Hun namen zijn toegevoegd aan de veteranentafel waar alleen de echte veteranen aanspraak op kunnen maken.

Naast de leiders namen ook diverse spelers afscheid van hun actieve veteranenbestaan. Paul Kappers en Pascal Maats kregen ook de welverdiende naamsvermelding op de veteranentafel en waren de rest van de middag dan ook niet meer van hun plekje af te slaan.

Volg SV Dalfsen op social media: