Verrassende winnaar SV Dalfsen Koppeldarttoernooi

De zesde editie van het SV Dalfsen Koppeldarttoernooi is zaterdag gewonnen door Jeroen Kamphuis en Gijs Wiltvank. De vijf voorgaande edities allemaal werden gewonnen door D’Artists, bestaande uit Rudy de Graaf en Arjan Kouwen, maar zij moesten het dit keer in de finale afleggen.

De hele middag vlogen de pijlen de tripples en de dubbels in. Ruim dertig koppels deden een gooi naar de prijzen, waarvan de bekende namen uiteindelijk kwamen bovendrijven. De finale ging in een best-of-7-systeem. Oftewel, wie het eerst vier legs won, ging er met de beker vandoor. Gijs en Jeroen kwamen verrassend op een 3-0 voorsprong, maar daarna kwamen de zenuwen. Vele matchdarts gingen er net niet in en zodoende kwamen D’Artists terug tot 3-3. In de allesbeslissende zevende leg moesten Rudy en Arjan na vijf jaar toch afstand doen van de beker.

SV Dalfsen bedankt de organisatie voor wederom een uitstekend verlopen darttoernooi!

Volg SV Dalfsen op social media: