Vacature: Trainer/coach Dalfsen 2

Met ingang van het seizoen 2019/2020 ontstaat een vacature in de technische staf van SV Dalfsen. Wij zijn op zoek naar een enthousiaste:

Trainer/coach bij Dalfsen 2

Ons tweede elftal is vanaf komend seizoen weer een volwaardig selectie-elftal en gaat spelen in de reserve 4e klasse van het zondagvoetbal. Wij zoeken voor dit jonge en talentvolle team een trainer die:

• Het team twee keer in de week traint;
• Op zondag de coaching voor zijn rekening neemt;
• Spelers individueel en als team beter maakt;
• Zorgt voor doorstroming naar en aansluiting met het eerste elftal.

Wij bieden:
• Een prima trainingsaccommodatie;
• De mogelijkheid om te sparren met overige hoofd- en selectietrainers;
• Goede ondersteuning vanuit bestuur, Hoofd jeugdopleiding en voetbaltechnische coördinatoren;
• De kans om ervaring op te doen in het trainersvak;
• Een passende financiële vergoeding.

In overleg kunnen we eventueel kijken naar de mogelijkheden tot het volgen van een trainerscursus. Ben jij geïnteresseerd? Stuur dan je cv en motivatie, uiterlijk vrijdag 5 april, naar Wim van der Vegt via tcsenioren@svdalfsen.nl. Voor meer informatie met betrekking tot deze vacature is hij tevens bereikbaar via dit mailadres.

Volg SV Dalfsen op social media: