Vacature: fysiotherapeut / verzorger 1e selectie SV Dalfsen

SV Dalfsen, uitkomend in de 1e klasse zondag, is voor het aankomende seizoen 2021-2022 op zoek naar een enthousiaste en betrokken

verzorger / fysiotherapeut

Je maakt deel uit van onze staf en helpt onze spelers fit te blijven of weer fit te krijgen. Je behandelt spelers voor de training op woensdagavond en bent aanwezig op wedstrijddagen op zondag. Eventueel is alleen de woensdagavond of de zondag bespreekbaar.

Wat vragen wij?

  • Verzorging / blessurebehandeling voor de training op woensdag;
  • Verzorging / blessurebehandeling tijdens wedstrijden van de 1e selectie (zondag);
  • Begeleiden geblesseerde spelers bij hersteltrainingen; 
  • Adviseren van trainers v.w.b. de inzetbaarheid van spelers;
  • Beheren van de verzorgingsruimte en de voorraden;
  • Meedenken over verbeterpunten m.b.t. begeleiding spelers.

Wat bieden wij:

  • Je maakt deel uit van een enthousiast en gezellig team;
  • Goede faciliteiten om je taak goed uit te kunnen voeren;
  • Een bijpassende vergoeding;
  • Eventuele cursus.

Je doet dit niet alleen! Op de vrijdagavond is er een fysiotherapeut aanwezig. Samen zorgen jullie ervoor dat de spelers zo fit mogelijk zijn. Heb je nog geen ervaring maar wil je deze graag opdoen? Dan is dit een uitgelezen kans. Naast de ervaringen van onze fysiotherapeut kunnen wij jou een passende cursus aanbieden. Interesse? Of heb je vragen? Stuur dan een mail naar tcsenioren@svdalfsen.nl of bel/app met Sjoerd Klarenbeek via 06-42625034.

Volg SV Dalfsen op social media: