Tussenstand WK Pool na groepsfase

Na dertien dagen volle bak voetbal zit de poulefase van het Wereld Kampioenschap er op. Tijd om op adem te komen is er niet, want de 1/8e finales beginnen zaterdag al. Een mooi moment voor de eerste tussenbalans van de WK Pool.

We zien dat Sander Harink aan de leiding gaat, gevolgd door Camiel van Ommen. De derde plaats wordt ingenomen door Coen Jansen. Let op: de punten voor de poule-eindstanden zijn nog niet verwerkt.

Aan het einde van het toernooi zijn nog bonuspunten te verdelen voor een aantal vragen. Voorafgaand aan het toernooi kon je bijvoorbeeld voorspellen welk land wereldkampioen zou worden. Liefst 40 deelnemers vulden hier Brazilië in, terwijl ook Nederland (29x), Argentinië (22x), Duitsland (5x), Frankrijk (5x), Spanje (3x), Engeland (3x), Denemarken (2x) en België (1x). genoemd werden. De Belgen, Denen en Duitsers liggen er al uit, dus acht mensen kunnen deze bonuspunten al vergeten.

Ook kon ingezet worden op de topscorer van het toernooi. Momenteel gaat Gakpo als een speer, en Jonah Grobbee, Roas Kloppenburg, Eilmerik Tempelman en Nik Busscher zagen dat voor het toernooi al aankomen; zij vulden de PSV’er in als topschutter. Vooral Messi (29x), Mbappe (24x) en Neymar (14x) werden hier veel genoemd.

Opvallend genoeg kozen Mike Haarman, Niek van Ringen en Tygo Broeders voor Karim Benzema als topschutter, terwijl toch al ruim voor aanvang van het toernooi bekend was dat hij niet zou spelen. Daniel van Oenen vulde hier Hirving Lozano in… Verder valt op dat Stan Mol een attractief toernooi had verwacht met 421 gele kaarten en 639 doelpunten. Tygo zette een stuk lager in met 10 keer geel en slechts 26 goals.

Top-10:

1 Sander Harink 3670
2 Camiel van Ommen 3650
3 Coen Jansen 3505
4 Benjamin Stokvis 3500
5 Tom Boeve 3465
6 Gijs Boeve 3415
7 Erik Koedijk 3410
8 Stan Mol 3405
9 Rens Koersen 3405
10 Thomas Bronger 3350

Bekijk de volledige stand. En vergeet niet de wedstrijden van de knock-outfase te voorspellen!

Volg SV Dalfsen op social media: