SV Dalfsen speelt op Super Sunday tegen VV Emmen

Komende zondag speelt SV Dalfsen een thuiswedstrijd tegen VV Emmen.

De Emmenaren kennen tot nu toe een moeizaam seizoen en staan met 14 punten op een voorlaatste plaats. Afgelopen zondag wisten de Emmenaren nog met 3-1 te winnen van Roden waardoor Germanicus nu op de laatste plaats staat.

Dalfsen won knap van Jubbega en heeft hiermee voorlopig een plekje in de middenmoot veiliggesteld. Het verschil met Emmen is echter maar 5 punten dus het is zaak om niet te verzwakken en een overwinning zal een meer comfortabele situatie opleveren.

Naar verwachting is Mark Knol weer fit genoeg om onder de lat plaats te nemen na zijn blessure opgelopen tegen Roden. De wedstrijd op Sportpark Gerner begint om 14.00 uur en na afloop wordt Super Sunday gevierd. Er is een voetbalquiz, livemuziek en veel gezelligheid in de kantine, u bent van harte welkom.

Volg SV Dalfsen op social media: