SV Dalfsen speelt mogelijk laatste wedstrijd van dit jaar in Tubbergen

Voor SV Dalfsen staat zondagmiddag een uitwedstrijd tegen TVC’28 uit Tubbergen op het programma. Mogelijk dat dit de laatste wedstrijd van dit kalenderjaar wordt gezien de aangekondigde coronamaatregelen.

Een makkelijke wedstrijd wordt het zeker niet, TVC’28 staat op een keurige vierde plaats met 17 punten uit 8 wedstrijden. Vorige week werd nog met 7-3 van Tubantia gewonnen. En ook Stevo, Winterswijk, BVC’12 en Heino werden door de Tukkers verslagen. Kortom een tegenstander om rekening mee te houden en van onderschatting mag geen sprake zijn.

Dalfsen speelt de laatste weken aardig, scoort regelmatig, maar weet geen punten te pakken. Mogelijk dat hier komende zondag verandering in komt, publiek is nog steeds niet welkom en daarom proberen we door middel van social media de wedstrijd zo goed mogelijk te verslaan. Blijf op de hoogte via Twitter en onze stories op Instagram.

Volg SV Dalfsen op social media: