SV Dalfsen present bij XXL event PEC Zwolle

SV Dalfsen heeft een partnerovereenkomst met PEC Zwolle en in het kader hiervan worden door de Zwolse Eredivisionist met enige regelmaat thema avonden XXL georganiseerd. Afgelopen woensdag was het weer zover en nam een delegatie van SV Dalfsen deel aan dit event.

Naast een algemeen gedeelte waarbij verslaggever Bert van Losser een gesprek voerde met onder andere Bram van Polen, Eliano Reinders en trainer Johnny Janssen waren er specifieke workshops voor bijvoorbeeld; technisch beleid, commercie, diverse trainingsvormen, etc.

Na afloop was er ruimte voor evaluatie in het spelershome onder het genot van een hapjes en drankje. Al met al een leerzame avond en voor herhaling vatbaar. Mocht je ook geïnteresseerd zijn om aan een volgende XXL thema avond van PEC Zwolle deel te nemen, laat het ons weten door een mail te sturen naar: tcsenioren@svdalfsen.nl.

 

 

 Volg SV Dalfsen op social media: