SV Dalfsen neemt oude logo weer in gebruik

Het jubileumjaar 2017 is bijna ten einde. SV Dalfsen kijkt terug op een jaar vol hoogtepunten. Terugkerend tijdens de verschillende mooie momenten was het fraaie jubileumlogo. Met ingang van 1 januari 2018 behoort deze tot de rijke historie. Het vorige logo, dat van 2012 tot en met 2016 al in gebruik was, keert terug.

De jubileumfeesten in september, de wedstrijd tegen PEC Zwolle, het kampioenschap van Dalfsen 1 en de opening van de tribune. Het zijn zomaar vier van de vele momenten waar we als SVD’ers met trots aan kunnen terugdenken bij het zien van het jubileumlogo. De komende jaren blijft deze natuurlijk nog te zien op de tenues en trainingspakken.

Maar inmiddels zijn we de 75 jaar gepasseerd en richt het vizier zich op de toekomst. Tijd om met het ‘neutrale’ SV Dalfsen-logo eveneens successen te vieren!

Volg SV Dalfsen op social media: