SV Dalfsen naar laatste 32 in bekertoernooi

SV Dalfsen is er voor de tweede keer in de clubhistorie – en het tweede jaar op rij – in geslaagd om te overwinteren in het toernooi om de districtsbeker. Woensdagavond won de ploeg de uitwedstrijd tegen derdeklasser SV Epe met maar liefst 0-5.

Aanvallers Erik Koedijk, Chiel Huisjes en Jeroen Kamphuis kampten met blessures, waardoor Sjoerd Klarenbeek fungeerde als gelegenheidsspits. Dat deed hij uitstekend. Voor rust opende hij de score en in de tweede helft nam hij koppend de 0-2 voor zijn rekening.

Ook Remco Hultink was op dreef, hij tekende voor doelpunt drie en vier. Het slotakkoord was voor de 18-jarige Ole Woltmeijer. Hij stond koud in het veld en bepaalde met zijn eerste officiële doelpunt in de hoofdmacht de eindstand op 0-5. SV Dalfsen sloot het duel overigens af met drie jeugdspelers op het veld. Nick Dommerholt speelde 90 minuten en ook Bas Pietersma viel in.

Met deze zege schaart SV Dalfsen zich bij de laatste 32 in het bekertoernooi. Vorig seizoen bleek die ronde het eindstation, toen eersteklasser Alverna de strafschoppen net iets beter nam. Wie dit keer de tegenstander is, wordt vrijdagavond bekend. Dan vindt in de Grolsch Veste in Enschede de loting plaats. De volgende ronde wordt eind februari gespeeld.

De volgende ploegen zijn nog actief in het bekertoernooi:

1 Berkum Zaterdag Hoofdklasse B
2 CSV Apeldoorn Zaterdag Hoofdklasse B
3 SVZW Zaterdag Hoofdklasse B
4 DETO Zaterdag Hoofdklasse B
5 AZSV Zaterdag Hoofdklasse B
6 Sparta Nijkerk Zaterdag Hoofdklasse B
7 DUNO D. Zaterdag Hoofdklasse B
8 RKZVC Zondag Hoofdklasse A
9 Silvolde Zondag Hoofdklasse A
10 AWC Zondag Hoofdklasse A
11 DFS / Woezik Zaterdag HK-A / Zondag 1C
12 KHC Zaterdag 1e klasse D
13 Hierden Zaterdag 1e klasse D
14 DOS’37 Zaterdag 1e klasse D
15 Bennekom Zaterdag 1e klasse D
16 Leones Zondag 1e klasse C
17 Juliana’31 Zondag 1e klasse C
18 Longa’30 Zondag 1e klasse E
19 Tubantia Zondag 1e klasse E
20 Rohda Raalte Zondag 1e klasse E
21 WVF Zaterdag 2e klasse H
22 Vroomshoopse Boys Zaterdag 2e klasse H
23 SDOUC Zondag 2e klasse I
24 Barbaros Zondag 2e klasse J
25 Dalfsen Zondag 2e klasse L
26 ESA Zaterdag 3e klasse A
27 ZAC Zaterdag 3e klasse C
28 Quick’20 (za) Zaterdag 3e klasse D
29 De Tukkers Zondag 3e klasse A
30 WVV’34 Zondag 3e klasse A
31 Rood Wit Zondag 3e klasse D
32 HSC’21 2 Zondag res. Hoofdklasse

Volg SV Dalfsen op social media: