SV Dalfsen na vier wedstrijden nog steeds ongeslagen

De wedstrijd tegen middenmoter Sleen was zondagmiddag toch lastiger dan gedacht. Lange tijd stond het 0-0 en leek de wedstrijd in een gelijkspel te eindigen. Het was uiteindelijk in de 85e minuut dat Maarten Pouwels de score voor Dalfsen opende, niet veel later gevolgd door een doelpunt van Jeroen Kamphuis.

Deze twee doelpunten waren overigens niet de enige van de wedstrijd, Dalfsen wist in totaal maar liefst vijf keer te scoren, waarvan er maar liefst drie vanwege buitenspel afgekeurd werden. De matig leidende scheidsrechter ‘vergat’ ook nog de doelman van Sleen van het veld te sturen nadat hij een doorgebroken speler van Dalfsen onderuit had gehaald. Kortom het zal de ploeg van Jacob Grooten niet mee tegen Sleen.

Dalfsen blijft met deze overwinning koploper in de derde klasse C, op de voet gevolgd door CEC uit Emmer Compascuum. Laat dit nu net de wedstrijd van volgende week zijn, Dalfsen speelt uit en de wedstrijd vangt aan om 14.00 uur.

Volg SV Dalfsen op social media: