SV Dalfsen doet mee aan de Week van de Scheidsrechter

De Week van de Scheidsrechter is een sportbreed initiatief waarbij het uitspreken van waardering voor de arbiter centraal staat. Tijdens deze week willen we zoveel mogelijk voetballers en voetballiefhebbers de scheidsrechter laten bedanken voor hun waardevolle inzet.

Scheidsrechters maken het immers mede mogelijk dat zo veel voetballers wekelijks op het veld van het spelletje kunnen genieten! Het bedanken van de scheidsrechters kan op veel verschillende manieren en misschien doen jullie dat ook al voorafgaand of na elke wedstrijd.

In de Week van de Scheidsrechter willen we natuurlijk zo veel mogelijk scheidsrechters in het zonnetje zetten. Ook de scheidsrechters die deze week bij SV Dalfsen en onze jeugdafdeling FC Dalfsen te gast zijn. Op beide zaterdagen, 1 en 8 oktober, staat er een bedankje voor alle arbiters klaar.

scheids2

Volg SV Dalfsen op social media: