SV Dalfsen 3 op het menu bij Bistro De Zoete Inval

Sinds afgelopen zondag staat SV Dalfsen 3 op het menu van Bistro De Zoete Inval uit Zwolle. Het gezellige eethuis aan de Jufferenwal is namelijk trainingspakkensponsor geworden van het vriendenteam van SV Dalfsen.

Eigenaar en van origine Dalfsenaar Martin Rienstra ging zondagmorgen met het gehele team op de foto voorafgaande aan de wedstrijd tegen Mariënheem 3. De goedlachse Rienstra wenste het team veel succes toe en kwam met de leiding van het team overeen dat men binnenkort welkom is om een hapje te eten in het kader van de goede samenwerking. Deze geste werd natuurlijk door het team gewaardeerd en Rienstra werd aansluitend bedankt door de sponsorcommissie van SV Dalfsen met een flesje soccerbitter en een voetbalshawl.

Teamfoto met sponsor Martin Rienstra
De Zoete Inval aan de Jufferenwal te Zwolle
Volg SV Dalfsen op social media: