Strafschoppen brengen beslissing bij Beachsoccertoernooi SV Dalfsen

Het eerste voetbaltoernooi op het gloednieuwe Gerner Beach is zaterdagmiddag gewonnen door Biercelona (senioren) en C2 (jeugd).

Zeven seniorenteams en drie jeugdploegen schreven zich in voor het ‘openingstoernooi’ van het zandveld op Sportpark Gerner. Met dank aan een bijdrage vanuit de Rabobank Clubkascampagne lukte het om dit veld te realiseren. De afgelopen maanden is hard gewerkt aan de aanleg van het zand en de omheining.

Bij de senioren stond, na een spannende finale, een gelijke stand op de borden. Het team van Joren Rietman, Maarten Pouwels, Bjorn de Graaff, Stan de Velde, Frank van der Vegt, Thijs Buisman en Martijn Lahuis nam de strafschoppen het best en ging met de eerste prijs aan de haal.

SV Dalfsen bedankt de organisatie voor het strak geregelde toernooi. Ook een woord van dank aan fotografen Fred Snijder en Eddy van der Vegt. Het volledige fotoalbum is hier te bekijken.


Volg SV Dalfsen op social media: