Stemmen maar! Dalfsen 5 gaat voor wedstrijd tegen oud-profs

De jongens van Dalfsen 5 zijn na de winterstop in vorm en hebben inmiddels grootse plannen. Ze doen namelijk mee aan een actie van FOX Sports, waarbij de hoofdprijs een wedstrijd is tegen oud-profvoetballers, die bovendien live op tv wordt uitgezonden.

Verschillende amateurvoetbalteams in Nederland hebben zich aangemeld voor de actie. Een van deze teams mag op zaterdag 1 juni aantreden tegen de oud-profs van FC de Rebellen met onder andere Glenn Helder, John de Wolf en Paul Bosvelt. De wedstrijd wordt live uitgezonden door FOX Sports, inclusief voor- en nabeschouwing, interviews van Hans Kraaij jr en wedstrijdcommentaar van Koert Westerman.

Dalfsen 5 roept al haar supporters op om te stemmen en dat kan HIER!

Volg SV Dalfsen op social media: