Schrijf je in voor de historische dropping van 2017!

Het is het jaar 1942 op een koude dinsdagmiddag. Zeven goed uitziende jongemannen zitten aan de stamtafel in het café. Het is tijd voor verandering; ongevraagd zijn mensen ‘gedropt’ in Dalfsen en vervolgens enkele jaren blijven hangen. Het enige juiste antwoord is een voetbalvereniging oprichten, met de gedachte om jaren later zelf een dropping te kunnen organiseren. Dit kan immers veel beter…

Nu het 75-jarig bestaan van SV Dalfsen in zicht is, zit een nieuwe generatie knappe jongemannen in het café, onder het genot van een pot bier met weemoed te mijmeren wat er de afgelopen 75 jaar wel niet gebeurd is. De Duitsers zijn weer terug naar het oosten na de eerste mislukte dropping en voor Dalfsen was dit een prachtige inspiratiebron om de dropping als traditie in te voeren.

Tijdens de editie van 2016 had de huidige nieuwe organisatie iets te diep in het glaasje gekeken met als gevolg dat we die avond met een paar man sterk op het podium stonden om met een grote mond te vermelden dat wij de dropping de komende jaren wel even zouden gaan organiseren. Nu één jaar later hebben we er mooi spijt van…

Toch bint wie kearls van ons woord, organiseren wie het zoals het hoort. Oftewel jullie gaan eerst ’n stuk sjouw’n, om vervolgens in de kantine een paar pott’n naar binn’n te douw’n. Nu zijn we klaar met dat platte gerijm; naast de hapjes en drankjes is er een geweldige artiest geregeld. Het is ons als organisatie namelijk wel gelukt om de echte Scooter te regelen. Of toch niet…

Ohja, een paar belangrijke mededelingen:
Datum: zaterdag 21 januari 2017
Aanvangstijd: 19:00 uur
Kosten: €7,50 per persoon
Teams: Minimaal 6 tot maximaal 10 personen

Opgave door te mailen naar droppingsvdalfsen@gmail.com, onder vermelding van teamnaam en aantal lopers. Het best verklede team krijgt een prijs. Geef je zo snel mogelijk op, want VOL = VOL. Nou, wij hebben er in ieder geval zin in….

Gegroet,
De zeven knapste mannen van regio Noord-Oost Nederland

2005:
2005

2006:
2006

2007:
2007

2008:
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

2009:
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

2010:
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

2011:
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

2013:
2013-2

2014:
2014

2015:
2015

2016:
2016-2